Strona głównaGryAktualnościNa Overwatch 2 poczekamy co najmniej rok

Na Overwatch 2 poczekamy co najmniej rok

O sequelu do popularnego FPS-a usłyszymy prawdopodobnie na kolejnym BlizzConie. 

Dla fanów Blizzarda miniony weekend był niczym święto narodowe. Pierwsze fragmenty rozgrywki z Diablo 4, nowości dla fanów World of Warcraft oraz oficjalna zapowiedź Overwatcha 2. Jeśli mielibyśmy szukać jakiegoś wspólnego mianownika pomiędzy tymi wszystkimi tytułami, bez wątpienia byłaby to ich odległa premiera.

Zobacz: Overwatch 2 – dwugodzinny gameplay, zobacz czy jest na co czekać

W wywiadzie dla VG247 Jeff Kaplan otwarcie powiedział, że nikt jeszcze nie wie, kiedy gra ma ujrzeć światło dzienne. Overwatch 2 wyjdzie, kiedy będzie już w pełni gotowy i powinniśmy spodziewać się jego obecności podczas następnego BlizzConu.

Mamy również nie spodziewać się tony bohaterów na premierę gry. Plotek dotyczących kolejnych postaci jest oczywiście mnóstwo. Jedno jest jednak pewne – Blizzard podchodzi do ich wypuszczania z rozsądkiem, tak żeby utrzymać balans w grze i nie zepsuć licznymi nowościami doświadczenia większości graczy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię