Strona głównaGryAktualnościOverwatch: Aktorka podkładająca głos pod Brigitte oskarżona o zniszczenie balansu gry

Overwatch: Aktorka podkładająca głos pod Brigitte oskarżona o zniszczenie balansu gry

Wygląda na to, że nie tylko aktorzy grający w filmach i serialach spotykają się obelgami ze strony fanów za zachowania granych przez nich postaci. Aktorka podkładająca głos pod postać Brigitte w Overwatch jest oskarżana o zniszczenie balansu gry przez graną przez nią postać.

Matilda Smedius umieściła na swoim Twitterze wiadomość, jaką otrzymała od jednego z graczy. Ten oskarżył dubbingowaną przez nią postać o zniszczenie balansu rozgrywki. Co więcej nie jest to pierwsza tego typu sytuacja. W przeszłości zdarzały się już podobne historie wraz z tworzeniem dedykowanego do akcji hasztagu.

Zobacz: Kolekcja Hasbro Overwatch Ultimates już kwietniu

Jak widać wielu graczy ma problemy z rozgraniczeniem pewnych rzeczy. Wszelkie skargi dotyczące gry powinny być kierowane do twórców, a nie aktorów głosowych.

Zobacz: Overwatch League zalicza wpadkę niczym Bethesda. Fani dostają koszulki nędznej jakości

W kolejnym poście Smedius napisała:

Jeśli czujesz, że jedna postać zniszczyła całą grę, masz prawo tak myśleć, ale może napisać o tym twórcom, zamiast nękać aktora głosowego.

Na szczęście tego typu psychopaci to mniejszość. Wkrótce potem aktorka została zasypana masą pozytywnych wpisów na temat postaci. W takich sytuacjach dochodzę do wniosku, że niektórym powinno ograniczyć się dostęp do komputera i Internetu, a często także telewizji.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

2 KOMENTARZE

  1. Strasznie to przykre, biorąc pod uwagę to, że aktorzy głosowi z OW to niesamowicie fajni i życzliwi ludzie, którzy udzielają się w społeczności ( jak np. Carolina podkładająca głos pod Sombre). Co jest z ludźmi nie tak? Jaki tok myślenia musiała przejść ta osoba, żeby w ogóle pomyśleć, że VA mają jakikolwiek wpływ na balans gry? Brak słów.

  2. Strasznie to przykre, biorąc pod uwagę to, że aktorzy głosowi z OW to niesamowicie fajni i życzliwi ludzie, którzy udzielają się w społeczności ( jak np. Carolina podkładająca głos pod Sombrero). Co jest z ludźmi nie tak? Jaki tok myślenia musiała przejść ta osoba, żeby w ogóle pomyśleć, że VA mają jakikolwiek wpływ na balans gry? Brak słów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię