Strona głównaEsportCounter-StrikeIEM Katowice 2019 - w tym roku to pashaBiceps wniesie puchar na...

IEM Katowice 2019 – w tym roku to pashaBiceps wniesie puchar na scenę

Jeśli chodzi o nadchodzące dni na Intel Extreme Masters Katowice 2019 to kryją one coraz mniej niewiadomych. Nie wiemy oczywiście nadal kto wygra cały turniej CS:GO, ale teraz dowiedzieliśmy się przynajmniej kto wniesie puchar na scenę.

Ceremonię otwarcia turnieju zaplanowano na czwartek, przed pierwszym ćwierćfinałem, w którym na głównej scenie katowickiego Spodka zagrają Natus Vincere i FaZe Clan. Zawsze istotnym elementem tych ceremonii była osoba, która wnosiła na scenę puchar. Do tej pory jej tożsamość była skrzętnie ukrywana aż do momentu ceremonii. Tym razem jednak ESL postanowiło złamać tę tradycję i ujawnić tę informację wcześniej.

Tego niezwykłego zaszczytu dostąpi w tym roku Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski, który wcześniej dwukrotnie wznosił trofeum IEM Katowice jako zawodnik. W 2013 roku wygrał jako zawodnik ECS Gaming, natomiast w 2014 zdobył trofeum ESL Major Series One Katowice 2014. Aktualnie pashaBiceps pozostaje bez aktywnej drużyny, ale nie wiadomo, czy oznacza to jego esportową emeryturę, czy może już wkrótce zobaczymy go na światowych scenach.

Co sądzicie o decyzji ESL, by to właśnie pashy powierzyć puchar? I czy to dobrze, że ta informacja została ujawniona już teraz?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię