Strona głównaGryAktualnościFallout 5 jeszcze w tym roku?

Fallout 5 jeszcze w tym roku?

Na stronach Amazona pojawił się tzw. placeholder dla kolejnej produkcji Bethesda Softworks. Jeżeli przyjrzymy się powiązanemu z produktem tymczasowemu trailerowi, możemy nabrać podejrzeń, że Bethesda przygotowała dla nas kolejną postapokaliptyczną grę, być może z uniwersum Fallout.

Jednak wnioski te mogą być bardzo ryzykowne, zwłaszcza, jeżeli weźmiemy pod uwagę, że Fallout 76 wyszedł niedawno i okazał się wielką klapą. Tylko przyznajmy sobie szczerze Falloutowa gra online, nie jest tym czego oczekiwała większość fanów serii. Tytuł dla jednego gracza zdecydowanie ma większe szanse na ponowne zdobycie serc zniesmaczonych Falloutem 76 graczy.

Zobacz: Fallout 76 w tym roku do gry trafi dużo nowości w tym tryb PVP…

Co więcej jeden z użytkowników Twittera zauważył, że pod wspomnianymi wcześniej placeholderami podpięty był zwiastun, który został szybko usunięty. Na szczęście, w internecie nic nie ginie i Wario64 wszystko zaprezentował graczom.

Motyw odliczania pojawiał się już wcześniej w grach serii Fallout, co dodatkowo daje do myślenia. Czyżby Bethesda Faktycznie szykowała dla nas nową odsłonę Fallout? Ciężko powiedzieć, najbardziej prawdopodobne jest wydanie przez studio odświeżonej wersji Fallout 3 lub Fallout New Vegas. Jednak wszystko to są tylko domysły. Na razie wiadomo tyle, że tytuł ma być dostępny na PC, Ps4 oraz Xbox One, a premiera ma odbyć się do końca tego roku.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – czy norweski sklep właśnie zdradził datę premiery?

Gdy tylko dowiemy się czegoś więcej w temacie damy Wam znać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcetwitter
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię