Strona głównaGryAktualnościOverwatch - Letnie Igrzyska nadchodzą, a z nimi nowe skiny

Overwatch – Letnie Igrzyska nadchodzą, a z nimi nowe skiny

Doroczne wydarzenie Overwatch, Letnie Igrzyska, znowu są dostępne w grze. Wraz z nimi wraca Lucioball, pojawi się też masa nowych skinów.

Letnie Igrzyska Overwatch 2020 będą trwały od 4 do 26 sierpnia. Oznacza to powrót trybu Lucioball, ale lekko przemodelowanego. Cooldowny Lucio są krótsze, jego ataki wzmocnione, ruchy nieco szybsze, a jump-pady wyrzucają graczy wyżej. W skrócie, w tym roku rozgrywka jest szybsza i bardziej intensywna.

overwatch-summer-games-2020

Jednak tym razem na podstawowej wersji tego trybu się nie kończy. Gracze dostaną też jej “zremiksowaną” wersję. Oznacza ona co najmniej dwie piłki w grze, a z czasem będzie ich jeszcze więcej. Poza tym, gdy ktoś zdobędzie punkt, pozycje graczy nie są resetowane – akcja po prostu trwa dalej. Blizzard wprowadził w tym trybie Overwatch nowe zasady dotyczące kończenia rozgrywki. W trybie standardowym, jeśli jedna z drużyn prowadzi więcej niż 5 punktami, gra się kończy. W wersji odświeżonej ta przewaga musi wynosić aż 10 punktów.

Zobacz: Overwatch rezygnuje z Puli Bohaterów

Wygrywanie spotkań w ramach Letnich Igrzysk oznacza zdobywanie przedmiotów kosmetycznych – i tak będzie przez kolejne 3 tygodnie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię