Strona głównaGryAktualnościOverwatch rezygnuje z Puli Bohaterów

Overwatch rezygnuje z Puli Bohaterów

W styczniu Blizzard ogłosił dodanie do Overwatch swoistej wariacji na temat banowania postaci. Pule Bohaterów miały zastąpić klasyczne bany, którym twórcy byli niechętni. Teraz okazuje się, że i to rozwiązanie się nie sprawdza.

Tak przynajmniej twierdzą pracownicy Blizzarda. Niedawno Pule Bohaterów znikają ze wszystkich meczów, które wymagają średniej poniżej Mastera. Teraz sprawy poszły jeszcze o krok dalej – Pule zostaną nieodwołalnie usunięte ze wszystkich meczów rankingowych. Blizzard nie zamierza ich przywracać w żadnym bliskim terminie. 

Zobacz: Overwatch świętuje czwartą rocznicę nowym eventem

Pule Bohaterów miały być lekarstwem na stagnację w mecie gry. Dzięki nim kolejne mecze miały być świeże i ekscytujące. Okazało się jednak, że inne rozwiązania, takie jak aktualizacje w balansie postaci pomogły w zachowaniu świeżości bez korzystania z Puli

Zobacz: Echo, nowy bohater Overwatch, dostępny na serwerze testowym

Zmiany będą także dotyczyły spotkań w ramach Overwatch League. Liga będzie jeszcze korzystała z Puli przez kilka tygodni, ale już playoffy sezonu 2020 odbędą się bez nich. Aktualizacje na temat ligi pojawią się jednak później, na jej oficjalnej stronie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię