Strona głównaWiadomościPamięci Geil Evo X RGB z certyfikatem Asus ROG - kostki idealne...

Pamięci Geil Evo X RGB z certyfikatem Asus ROG – kostki idealne do grania, podkręcania i podświetlania

Geil jako pierwsza z firm zajmująca się produkcją pamięci otrzymała błogosławieństwo od Asusa. Ich kosteczki współpracują z programem Asus Aura, dzięki czemu doświadczymy prawdziwego oświecenia.

W dziale pamięci RAM jest tyle modeli, co nie miara. Możemy wybrać z pośród setek różnych kości dobierając odpowiedni ich rozmiar, kolor radiatora, prędkość taktowania, czy też poziom opóźnienia. Ponadto, jeśli cenimy walory estetyczne, możemy wyrwać parkę z opcją podświetlenia. A w tej kategorii prym wiedzie firma Geil.

Swoją wyższość producent zamierza zaznaczyć nową pamięcią dla graczy EVO X RGB DDR4, która ma zaspokoić głód na fps-y i rozświetlić nam rozgrywkę. O wysokich możliwościach podświetlenia RGB ma świadczyć certyfikat nadany przez firmę Asus ROG. Zapowiedziane kości zostały przysposobione do pracy z aplikacją Asus Aura, co oznacza, że tuż po wsadzeniu je do slotu RAM przejmiemy pełną kontrolę nie tylko nad wydajnością pracy, ale też ich luminacją.

Ponieważ powierzchnia podświetlenia EVO X RGB jest większa od typowych DIMM-ów, do pracy wymagają energii zaciąganej przez konektor 4-pinowy RGB. Jak potwierdza producent, pamięci najlepiej zestawić z płytą główną od Asusa (możliwość synchronizacji podswietlenia), lecz równie dobrze możemy sterować podświetleniem na płytach nie wspierających technologii RGB. Przy pomocy systemu „Sliding Hot Switch” ustawimy jeden z czterech trybów podświetlenia: zmienna sekwencja z 256 kolorów, stały kolor, tryb 4 stałych kolorów RGBW, zmienna sekwencja 4 kolorów RGBW.

Pamięci będą sprzedawane w dwupakach po 8 GB lub 4x 8 GB (napięcie 1.35 V). Wszystkie bez wyjątku mają śmigać z taktowaniem 3000 MHz z opóźnieniem na poziomie CL15.

Źródło: ocdrift.com techpowerup.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię