Strona głównaGryPanorama UI w CS:GO coraz bliżej. Wyciekły ciekawe informacje

Panorama UI w CS:GO coraz bliżej. Wyciekły ciekawe informacje

Counter-Strike: Global Offensive potrzebuje mocnego kopa w cztery litery. Liczba graczy systematycznie spada. Nawet zainteresowanie turniejami (może poza Chinami) jest coraz gorsze. Szansą może być Panorama UI, której premiera jest bliższa niż kiedykolwiek wcześniej.

Zaledwie wczoraj pisałem o tym, że CS:GO powoli umiera. W ciągu kilku miesięcy gra straciła sporą część graczy. Dodatkowo dane StarSeries pokazują, że zainteresowanie esportową sceną jest coraz mniejsze, przynajmniej w Europie i Amerykach. Sytuację ratują Chińczycy, którzy coraz mocniej angażują się w CS-a. Ale rzeczywistości nie da się oszukać. Counter-Strike jest w dołku. Valve zdaje się nie mieć pomysłu na dalszy rozwój gry. Ostatnia operacja – Hydra, została wydana rok temu. Co dalej z grą?

Na pewno nie znamy całej sytuacji. Tylko Valve wie, co tak naprawdę dzieje się z CS:GO. Z naszej perspektywy zmian jest niewiele i stagnacja sprawiła, że gracze powoli zaczynają się nudzić. Niewiele wnoszące aktualizacje, brak dodatkowych elementów, np. nowych operacji. Zupełnie, jakby deweloper zapomniał o jednej ze swoich najpopularniejszych gier. Ale czy tak jest naprawdę? A co jeśli większość programistów w pocie czoła pracuje, aby jak najszybciej wprowadzić ogromne zmiany do CS:GO? Tak duże, że również dobrze można by określić grę jako kolejną odsłonę serii po 1.6, Source i Global Offensvie?

Tymi zmianami mogłoby być wprowadzenie Panorama UI oraz silnika Source 2. Pierwsza z tych rzeczy ma szansę zadebiutować już wkrótce. Możecie o tym nie wiedzieć, ale na Steamie istnieje program o nazwie STS. To Steam Translation Server, który pozwala zapisany osobom na tłumaczenie gier na dowolny język świata. Użytkownicy, którzy mają dostęp do odpowiednich plików muszą zachować pełną dyskrecję. Pomimo tego wyciekły ciekawe informacje. W STS pojawiło się sporo nowych kwestii do przetłumaczenia. W większości pojawiają się wzmianki o Panorama UI. Co ciekawe, spora część została już przetłumaczona wcześniej, ale najwyraźniej praca musi być wykonana ponownie. Czy to oznacza, że wkrótce zobaczymy Panorama UI w CS-ie? Czas pokaże.

[you tube=IV-AG9cpe4Q]

Źródło: Valve News Network

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię