Strona głównaWiadomościMSI rozszerza serię laptopów Thin Bezel Gaming o dwa nowe modele GF63...

MSI rozszerza serię laptopów Thin Bezel Gaming o dwa nowe modele GF63 i PS42

Mobilne granie według MSI łączy się nie tylko z ogromnym sprzętem pozbawionym atrakcyjnego wyglądu. Gamingowe laptopy mogą być lekkie, wizualnie dopracowane i o konkretnej wydajności.

Urządzenia komputerowe pokazane w trakcie targów Computex 2018 mogły rozbudzić wyobraźnie graczy. O odpowiednią temperaturę ciekawości zadbały Intel i AMD pokazując swoje najnowsze procesory z rekordową liczbą rdzeni. W peletonie gwiazd ustawiła się także firma MSI wraz z nowymi modelami laptopów rozwijającymi ideę grania na sprzęcie lekkim i wygodnym w użyciu.

Jednym z nich jest model 15,6″ GF63 charakteryzujący się bardzo cienką ramką okalającą ekran oraz niewielką masa, która nie przekracza 2 kg. Pod maską tegoż laptopa mamy znaleźć podzespoły pozwalające grać w płynnej animacji nawet w najnowsze gry w średnich detalach. Ciężar fps-ów wezmą na siebie procesor Intel Core i7 8. generacji oraz karta graficzna GTX 1050 Ti z 4 GB VRAM. Nadmienić należy, że rozgrywane sesje nie będą tak krótkie, jak w przypadku innych konkurencyjnych konstrukcji. Producent gwarantuje długi czas pracy sięgający do prawie 8 godzin.

        

Na stoisku MSI można było również podziwiać sprzęt równoważący gamingowe predyspozycje z wysoką klasą prestiżu i elegancji. Mowa o 14″ PS42 reklamującym segment produktów Prestige. Jego aluminiowa konstrukcja ograniczyła ostateczną masę urządzenia do 1,19 kg. Nie przeszkodziło to jednak twórcom w zaimplementowaniu wielu technologicznych rozwiązań istotnych dla wydajności i długości pracy pod obciążeniem. Zamontowane wewnątrz procesor Intel 8. generacji i Nvidia MX150 mogą służyć swojemu właścicielowi nawet do 10 godzin na jednym ładowaniu. I chociaż mówimy tu o sprzęcie typowym do pracy w multimediach, to jednak zintegrowana karta także poradzi sobie z grami. Jest praktycznie o 40-50% wydajniejsza od wersji MX940m, więc bez strachu możemy użyć PS42 do mniej wymagających gier lub z niskimi detalami graficznymi.

    Cena urządzeń i data premiery pozostaną jeszcze przez chwilę tajemnicą smoczego MSI.

Źródło: MSI

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię