Advertisement
Strona głównaGryAktualnościGhost Recon: Breakpoint - gracze chcą nowego systemu lootu i więcej misji...

Ghost Recon: Breakpoint – gracze chcą nowego systemu lootu i więcej misji fabularnych

Pojawiły się wyniki przeprowadzonej ostatnio przez Ubisoft ankiety. 

Jak większość z Was pewnie się orientuje, z Breakpointem nie jest zbyt dobrze. Co gorsza, dodany kilka dni temu raid wcale nie poprawił tej sytuacji. Ubisoft planuje jednak naprawić swoją grę i dalej ją rozwijać. W tym celu o zdanie postanowili zapytać społeczność.

Zobacz: Ghost Recon Breakpoint – recenzja

Na blogu Ubisoftu pojawił się wpis podsumowujący przeprowadzoną niedawno ankietę. Gracze wybierali listę priorytetów oraz elementy, które wymagają ich zdaniem natychmiastowej poprawy, a deweloperzy zaprezentowali to przy pomocy bardzo przyjemnych dla oka grafik.

[GRB] survey 1

W kategorii „zmiany i poprawki” króluje dodanie sztucznej inteligencji, o czym wspomniała w swoich ankietach ponad połowa graczy. Bardzo dużo osób domaga się również usunięcia przymusu do łączenia się z serwerami online oraz zmiany aktualnego systemu lootu, który z Breakpointa zdaje się robić kolejne MMO.

Gracze byli jeszcze bardziej jednomyślni w kategorii „dodatkowa zawartość”, gdzie 70% społeczności zagłosowało na misje fabularne. Sporo graczy chętnie w Breakpoincie zobaczy jednak również więcej broni oraz kosmetycznych dodatków do ekwipunku.

Ubisoftowi trzeba po raz kolejny przyznać, że naprawianie swoich gier mają już opracowane w małym palcu. Jeżeli tylko uda im się podążyć ścieżką, jaką właśnie wyznaczyła dla nich społeczność, z nowego Ghost Recona może jeszcze wyjść coś dobrego.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię