Strona głównaGryAktualnościPath of Exile - przesunięto kolejną ligę ze względu na Cyberpunka

Path of Exile – przesunięto kolejną ligę ze względu na Cyberpunka

Grinding Gear Games zdecydowało się na przełożenie daty premiery kolejnej, większej aktualizacji Path of Exile.

W kontekście listopadowej premiery Cyberpunka 2077 sporo mówiło się o tym, jak wiele otacza go różnych debiutów. Jak bardzo gra polskiego studia wpłynęłaby na sprzedaż Call of Duty, Assassin’s Creed: Valhalla czy nawet Watch Dogs: Legion? Najwyraźniej na własnej skórze wolą nie sprawdzać tego twórcy Path of Exile.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – deweloperzy nie wiedzieli o nowej dacie premiery

W popularnym Action RPG trwa aktualnie liga Heist. Od premiery minął już jednak ponad miesiąc, co sugerowało, że kolejny update ma pojawić się w grudniu. Mówiąc konkretniej, twórcy debiut ligi planowali na 11 grudnia, dzień po nowej premierze Cyberpunka. Ze względu na decyzję CD Projekt Red, postanowili przełożyć swoją aktualizację na styczeń.

Nowa data premiery ligi nie wpłynie podobno znacząco na wcześniejsze plany deweloperów. Aktualizacja 3.13 ma być gotowa już w połowie grudnia, a dodatkowy czas twórcy planują spędzić nad 3.14.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię