Strona głównaGryAktualnościPathfinder: Wrath of the Righteous – świetna sprzedaż w tydzień po premierze

Pathfinder: Wrath of the Righteous – świetna sprzedaż w tydzień po premierze

Deweloperzy Pathfinder: Wrath of the Righteous chwalą się wynikami sprzedaży w pierwszym tygodniu po premierze. Gra zdobywa również pozytywne recenzje i opinie graczy.

Od premiery Pathfinder: Wrath of the Righteous minął już tydzień. Grę przygotowała ekipa Owlcat Games i jak widać opłaciło im się przyłożyć do produkcji, czego wynikiem są dobre oceny. Produkcja przypadła do gustu zarówno dziennikarzom jak i graczom. Łączna sprzedaż przekroczyła już 250 tysięcy egzemplarzy.

Zobacz: GeForce RTX 30XX SUPER podobno ma zadebiutować w styczniu 2022

Jak możemy przeczytać w komunikacie prądowym przekazanym przez Alexandra Mishulina:

Chcieliśmy, aby była przełomowym momentem dla fanów cRPG i wprowadziła gatunek w nowe obszary, z mechaniką, która stara się zapewnić graczom dużą elastyczność oraz swobodę, jaką można znaleźć w stołowych wersjach. Cieszymy się, e recenzenci i gracze naprawdę czują, że daliśmy im to, a nawet więcej. Jesteśmy naprawdę zaskoczeni przyjęciem gry.

Z kolei Ilya Salamatov, prezes META Publisihing odpowiedzialnego za dystrybucję gry dodał:

To bardzo ważny moment, nie ma co do tego wątpliwości. A przecież to dopiero początek. Jesteśmy zdeterminowani, by dać graczom to, czego oczekują i imponuje mi energia, jaką Owlcat Games wkłada w eliminowanie problemów, zgłaszanych przez graczy. To naprawdę niesamowity widok Słuchamy przy tym głosów społeczności, więc nadal przesyłajcie swoje opinie, są one dla nas bezcenne.

Obecnie Pathfinder: Wrath of the Righteous dostępny jest tylko na PC. Na PS4 i Xbox One trafi w marcu 2022 roku. Na PS5 oraz Xbox Series zagramy w ramach wstecznej kompatybilności.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię