Strona głównaGryAktualnościFar Cry 6 w crossoverze ze Stranger Things i Rambo

Far Cry 6 w crossoverze ze Stranger Things i Rambo

Nowe DLC do Far Cry 6 zaprasza do wglądu w umysły szaleńców, przypomina czemu Rambo był świetny i prowadzi graczy w niezbadane terytoria Stranger Things.

Ubisoft zdradził szczegóły zawartości, która będzie dostępna po premierze Far Cry 6, którą zaplanowano na 7 października. Dodatek będzie się składał z 3 epizodów, a w każdym z nich będziemy mogli kierować losami jednego ze złoczyńców z poprzednich odsłon serii.

Far Cry 6

Pierwszy epizod, zatytułowany „Vaas: insanity”, da nam kontrolę nad poznanym w Far Cry 3 Vaasem Montenegro. W drugim epizodzie, „Pagan: Control”, poznamy bliżej Pagan Min z Far Cry 4, a trzeci, zatytułowany „Joseph: Collapse”, opowie historię Josepha Seeda z Far Cry 5. Każdy z “bohaterów” będzie mówił głosem tych samych aktorów, co w poprzednich grach. Co ciekawe, epizody zostały zbudowane na zasadzie doświadczenia “zgiń i próbuj ponownie” – zawsze po śmierci odradzamy się jedynie z podstawowym pistoletem i szukamy nowych rozwiązań i sposobów przejścia historii. Epizody zostaną zebrane w season passie, premiera Epizodu pierwszego nastąpi 1 października, drugi powinien się pojawić w styczniu 2022, a trzeci – dwa miesiące później.

Zobacz: Far Cry 6 – plecak z rakietami niszczy balans rozgrywki

Jeśli nie planujecie zdobywać nowej zawartości przez kupowanie jej, Ubisoft przygotował też darmowe dodatki. Jeden z nich to wydarzenie z Rambo, zaprojektowane jak film akcji z lat 80. Inny dodatek to crossover ze światem serialu Stranger Things.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię