Strona głównaWiadomościZapraszamy na oficjalny kanał GamingSociety.pl na Discord

Zapraszamy na oficjalny kanał GamingSociety.pl na Discord

Nie bez powodu nazwa naszej strony to Gaming Society. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest budowanie społeczności, szczególnie wśród graczy. Dlatego też z myślą o Was założyliśmy nasz oficjalny kanał na Discord!

Czym jest Discord? To prosta aplikacja dla graczy, która pozwala na komunikowanie się w trakcie gier (zupełnie jak TeamSpeak), ale też tworzenie społeczności. Nam szczególnie zależało na tym drugim. Sami wiemy, jak ciężko czasami znaleźć kompanów do gry. A przecież wbijanie rangi w CS:GO, League of Legends lub Overwatchu do łatwych nie należy. Tym bardziej, gdy gra się solo. Mamy nadzieję, że nasz oficjalny kanał pomoże Wam w zawiązywaniu nowych znajomości. Sami też bardzo chętnie z Wami pogramy.

Przygotowaliśmy dla Was wiele dedykowanych podkanałów, które ułatwią komunikację. Znajdziecie osobne pokoje dla najpopularniejszych gier, giełdę, na której kupicie lub sprzedacie sprzęt komputerowy, kanały do umawianie się na wspólną grę i wiele, wiele więcej. Nie zapomnieliśmy też o funkcji komunikatora głosowego, więc jesteśmy przygotowani również na to. Jeśli jakiegoś kanału brakuje, to śmiało możecie nam to zgłaszać – a jakżeby inaczej – w dedykowanym do tego pokoju.

Discrod działa zarówno na komputerach z Windowsem, Linuksem, Macach oraz urządzeniach mobilnych z Androidem lub iOS. Aplikację pobierzecie za darmo z oficjalnej strony discrodapp.com/download.

>>> DOŁĄCZ DO GAMINGSOCIETY.PL NA DISCORDZIE! <<<

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię