Strona głównaEsportPENTA Sports bez składu CS:GO. Paweł ‘innocent’ Mocek szuka nowej drużyny?

PENTA Sports bez składu CS:GO. Paweł ‘innocent’ Mocek szuka nowej drużyny?

Wszystko co dobre, kiedyś się kończy. W ostatnich miesiącach PENTA Sports była prawdziwą rewelacją. Awans na Majora w Krakowie. Zapewniony udział w eliminacjach do kolejnego Majora. Niestety, drużyna posypała się jak domek z kart.

Po sukcesach zawodnikami PENTA Sprots zaczęły interesować się inne drużyny. W letnim okresie transferowym z organizacją pożegnali się między innymi Miikka ‘sunNy’ Kempii, który odszedł do Mousesports oraz Kevin ‘HS’ Tarn, który zasilił skład OpTic Gaming. W drużynie zostało tylko trzech zawodników ze starego składu, ale cały czas trwały poszukiwania dwóch kolejnych graczy. Te niestety spełzły na niczym.

W kilku meczach w rolę stand-inów wcielili się Timo ‘Spiidi’ Richter oraz Denis ‘denis’ Howell, którzy pokazali się z przyzwoitej strony. Jednak nie udało im się dojść do porozumienia z PENTA Sports. Sporą przeszkodą z pewnością był wciąż obowiązujący kontrakt denisa, więc konieczne byłoby wykupienie go z Mousesports. Dlatego też organizacja, nie mogąc znaleźć dodatkowych zawodników, zdecydowała się na rozwiązanie kontraktów z dotychczasowym składem. Nie oznacza to jednak, że Paweł ‘innocent’ Mocek nie będzie już występował w niemieckiej drużynie. W bardzo krótkim oświadczeniu możemy przeczytać, że jeśli graczom uda się uzupełnić skład, to PENTA chętnie wróci do negocjacji.

Na ten moment Paweł ‘innocent’ Mocek, Kevin ‘kRYSTAL’ Amend i Jesse ‘zehN’ Linjala będą występować jako Seed. Zachowanie tej trójki w jednym składzie jest niezwykle ważne, ponieważ zapewnia im udział w zamkniętych eliminacjach do kolejnego Majora. Ten ma zostać rozegrany już na początku roku.

Kto mógłby dołączyć do innocenta i kolegów?

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię