Strona głównaEsportCounter-StrikePGL Major 2021 - do CS:GO trafiła aktualizacja z naklejkami i PickEm...

PGL Major 2021 – do CS:GO trafiła aktualizacja z naklejkami i PickEm Challenge. Valve znowu zmienia zasady

Koniec czekania! Valve zasiało swoistą niepewność w sercach fanów CS:GO, ale naklejki z okazji PGL Major 2021 właśnie pojawiły się w grze.

Najnowsza aktualizacja do CS:GO to tradycyjna zawartość, związana ze zbliżającym się Majorem – a więc naklejki drużyn, zawodników, “viewer pass” i tokeny zestawów pamiątkowych. Jak przy każdej takiej okazji, połowa wpływów ze sprzedaży naklejek trafi do drużyn i zawodników, biorących udział w tej jednej z najważniejszych imprez esportowych w roku.

PGL Major 2021

Aczkolwiek… przy okazji PGL Major 2021 nastąpiła pewna bardzo poważna zmiana, która z pewnością nie każdemu zawodnikowi przypadnie do gustu. Poprzednio, naklejki zawodników dostawali wszyscy gracze, którzy zakwalifikowali się ze swoimi drużynami na Majora. Tym razem zaszczytu i upamiętnienia tego doczekają tylko Ci, którzy awansują do ostatniej fazy turnieju – Nowych Legend, czyli play-offów. Jednym słowem, będą to jedynie ćwierćfinaliści, półfinaliści i finaliści – 1/3 spośród wszystkich graczy, biorących udział w turnieju. Już pomijając aspekty finansowe, naklejki z autografami, tworzone pod dany turniej były wyjątkowym sposobem uhonorowania ciężkiej pracy zawodników, którym udało się awansować. Teraz większość z nich tego zaszczytu nie dostąpi. Dodatkowym rozczarowaniem jest tak późne ogłoszenie zmian.

Zobacz: PGL CS:GO Major 2021 Sztokholm – pierwszy i jedyny Major w 2021 zapowiedziany

Skoro pojawiły się naklejki, oznacza to również powrót PickEm Challenge. Jak zwykle mamy do wykonania zadania, polegające na poprawnym typowaniu zespołów, które przejdą do kolejnej fazy rozgrywek PGL Major 2021. Za nasze typy otrzymamy punkty, które ulepszają żeton, który potem możemy wymienić na skrzynki z pamiątkowymi przedmiotami. Więcej informacji o wypuszczonej dzisiaj aktualizacji znajdziecie na blogu CS:GO.

Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć Wam powodzenia w typowaniu!

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceValve
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię