Strona głównaGryAktualnościPhantasy Star Online 2 - kultowe MMORPG oficjalnie zmierza na Steam

Phantasy Star Online 2 – kultowe MMORPG oficjalnie zmierza na Steam

Dziś stworzona została oficjalna strona gry na Steam dla popularnego MMORPG Phantasy Star Online 2, autorstwa kultowej Segi.

Strona gry na Steam jest cały czas dostępna, ale aktualnie nie znajdziecie na niej żadnej daty premiery. Nie jest to specjalnie dziwne, biorąc pod uwagę, że najnowszy trailer zapowiadał premierę na kilku platformach na PC. Wiadomo, że jedną z nich będzie też Windows Store, a oprócz tego gra trafi na Xboxa One.

Pojawienie się tego tytułu na różnych platformach zapowiadał całkiem niedawno szef Xboxa, Phil Spencer. Gra w Japonii dostępna jest już na PS4 oraz Nintendo Switch, nie wiadomo jednak nic na temat innych wydań.

Zobacz: Sega Game Gear Micro – naprawdę miniaturowa konsola retro

To nie jedyna zapowiedź ze strony Segi, dotycząca gry. Firma zapowiedziała także Phantasy Star Online 2: New Genesis, która zasadniczo będzie nową grą, toczącą się równolegle do oryginalnej “dwójki”. Gra ta ma się pojawić na tych samych platformach co PSO2 – czyli także na Steam. Jednak, jako że obie gry trochę różnią się od siebie oprawą graficzną, “dwójka” otrzyma niedługo update, który ma te róznice zniwelować. W obie gry można grać na tych samych kontach i tymi samymi postaciami.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię