Advertisement
Strona głównaKonsoleHalo Infinite – znamy już miejsce akcji gry

Halo Infinite – znamy już miejsce akcji gry

Podczas jednego z wywiadów deweloper 343 Industries potwierdził miejsce akcji nadchodzącej części Halo Infinite. Gra trafi zarówno na PC, Xbox One oraz Xbox Series X.

Ekipa serwisu GamesRadar przeprowadziła wywiad z szefem studia 343 Industries, Chrisem Lee. Poruszyli oni temat Halo Infinite oraz zapytali gdzie osadzona jest akcja gry. Lee potwierdził, że akcja będzie osadzona w ringu Zeta Halo kontrolowanym obecnie przez The Banished, ktemu dowodzi War Chief Escharum. Lokacja znana jest również jako Halo 07 i była miejscem akcji w trylogii stworzonej przez Grega Beara. Jest to także jedyny ocalały pierścień całej dwunastki.

Zobacz: PlayStation 5 będzie miała wymienne panele obudowy?

Jak powiedział Lee:

Akcja Halo Infinite została osadzona na Zeta Halo. Chcemy stworzyć coś, co jest znajome, ale inne. TACMAP daje wyobrażenie o rozmiarze i skali, ale także o niektórych celach, które znajdziesz w Halo Infinite. Daje graczom duży wybór i swobodę podczas eksplorowania świata gry. Będzie mogli trafić na nowe cele, samodzielnie wyznaczać punkty na mapie i odkrywał wiele nowego w trakcie podróży.

Co ciekawe, w zwiastunie Halo Infinite z 2018 można było usłyszeć „SOS ZETA HALO GDR” zapisane alfabetem Morse’a. W kolejnym zwiastunie na desce rozdzielczej Pelicana wyświetlał się napis Local Ref Zeta.

Zobacz: World of Warcraft Shadowlands z ratingiem dla Xbox Series X

Halo Infinite będzie stanowiło początek zupełnie nowej ery Halo. Jak podkreśla Lee:

Chcemy, aby Infinite rozwijało się w czasie, w przeciwieństwie do ponumerowanych tytułów i całej tej segmentacji, którą mieliśmy wcześniej. Tak naprawdę chodzi o stworzenie Halo Infinite jako początek Halo na następne 10 lat i obudowanie tego społecznością fanów.

Premiera gry zaplanowana jest równolegle z premierą konsoli Xbox Series X.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię