Strona głównaKonsoleCuphead – od dzisiaj także na PS4

Cuphead – od dzisiaj także na PS4

Niespodzianka! Cuphead w końcu trafił także na konsole PlayStation 4. Co więcej, Studio MDRH ogłosiło, że gracze Xbox One dostaną bezpłatną aktualizację. Szczegóły poniżej.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Cuphead trafił także na konsole PS4. Gra dostępna jest już w PS Store i została wyceniona na 84 złote. Jak powiedział współzałożyciel studia MDHR, Chad Moldenhauer.

Zobacz:PlayStation 5 będzie miała wymienne panele obudowy?

Do wszystkich zagorzałych fanów PlayStation, którzy przez lata wysyłali nam wiadomości: nie możemy się doczekać żebyście mogli osobiście doświadczyć Cuphead. Jesteśmy również ogromnie wdzięczni zespołowi Xbox, który nadal umożliwia nam udostępnianie naszej gry i historii nowym odbiorcom.

Oprócz dzisiejszej premiery na PS4, Cuphead w wersji na Xbox One czeka aktualizacja. Gracze dostaną dodatkowe materiały zza kulis oraz ścieżkę dźwiękową do gry. Nie podano jednak daty aktualizacji. Z kolei rozszerzenie The Delicious Last Course ma trafić do gry jeszcze w tym roku, ale z opóźnieniem. MDHR także w tym temacie nie podało  konkretnej daty premiery.

Zobacz: World of Warcraft Shadowlands z ratingiem dla Xbox Series X

Czekamy jeszcze na więcej informacji na temat The Cuphead Show, serialu animowanego produkcji Netflix.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię