Strona głównaGryAktualnościPhasmophobia dostaje urodzinową aktualizację. W niej między innymi tryb offline singlepayer

Phasmophobia dostaje urodzinową aktualizację. W niej między innymi tryb offline singlepayer

18 września pojawiła się aktualizacja do gry Phasmophobia, która wprowadza kilka wyczekiwanych nowości, w tym tryb offline dla pojedynczego gracza.

Phasmophobia dostała swego czasu między innymi nagrodę najlepszej gry co-op serwisu PC Gamer. Teraz gra otrzymała aktualizację niemal równo w rok po swojej premierze. W aktualizacji znajdziemy między innymi totalnie przemodelowany dziennik, który ułatwia śledzenie najważniejszych misji. Możemy też wykreślać w nim dowody w trakcie realizacji zadań.

Phasmophobia

Dla niektórych ważna zmiana może dotyczyć tego, jakie “piętno” zostanie na nas odciśnięte w przypadku przegranej. Zamiast stałej kwoty wypłaconych 10 dolarów, dostajemy tak zwane “ubezpieczenie”, którego wysokość zależy od poziomu trudności. Od razu też będzie wiadomo, z którym duchem przegraliśmy – powinno to ułatwić uczenia się gry. I jako wisienka na torcie – nowy tryb offline dla pojedynczego gracza.

Zobacz: Phasmophobia notuje na Steam wyniki lepsze niż preorder Cyberpunka

Aktualizacji towarzyszy krótka notka od dewelopera, który założył Kinetic Games i stworzył Phasmophobię:

“To był wspaniały rok dla Kinetic Games oraz Phasmophobii. Chciałbym podziękować wszystkim za niesamowite wsparcie. Dzisiaj Phasmophobia jest jedną z najwyżej ocenianych gier na Steam – to coś wspaniałego i co nigdy nie sądziłem, że się wydarzy.”

Wszystkie informacje o aktualizacji znajdziecie w karcie gry na Steam.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePC Gamer
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię