Strona głównaGryAktualnościPhasmophobia zapowiada Koszmar - nowość z okazji Halloween

Phasmophobia zapowiada Koszmar – nowość z okazji Halloween

Kinetic Games, twórcy gry Phasmophobia, ogłosili nową aktualizację, zatytułowaną Koszmar. Ma się ona pojawić w grze jeszcze przed Halloween.

Fani gry Phasmophobia niecierpliwie wyczekiwali nowych informacji na temat planów Kinetic Games na nową aktualizację. 4-osobowy coop w klimatach horroru ostatnią aktualizację otrzymał około miesiąca temu, przez co gra zyskała tryb singleplayer oraz zmiany w systemie dziennika. Ale nadchodząca aktualizacja również będzie istotna. W końcu zbliża się Halloween, gracze więc są bardzo ciekawi co zaproponują im z tej okazji twórcy. I chyba się nie rozczarują.

“Zwiastun” dodatku to póki co zaledwie krótki wpis i screen na Twitterze, a wpis głosi, że czekają nas ekscytujące wieści. Na screenie natomiast widzimy namiot, a obok napis “Koszmar” i datę 25 października. Można z tej zapowiedzi wyciągnąć dwa wnioski. Po pierwsze, co oczywiste, Kinetic planuje nową aktualizację z okazji Halloween. Już samo to powinno być dla fanów gry bardzo ekscytujące. Oprócz tego mamy oczywiście samego screena, który wywołał już mnóstwo spekulacji. Najczęściej pojawiają się domysły co do ewentualnej nowej mapy, położonej gdzieś w leśnym obozowisku. 

Przy tej okazji, gracze przypominają też strzępki informacji, które pojawiły się jeszcze wrześniu z przecieków. Według nich, Kinetic ma zaoferować graczom nowy poziom trudności – Koszmar właśnie. On również miał się pojawić w okolicach Halloween. Jednak odpowiedź na pytanie, czy faktycznie wspomniane nowości się pojawią, czy aktualizacja przyniesie graczom coś bardziej “generycznie strasznego” pojawi się dopiero za kilka dni.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGameRant
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię