Strona głównaKonsoleXbox Game Pass – nowe tytuły w lutym i marcu

Xbox Game Pass – nowe tytuły w lutym i marcu

Subskrybenci usługi Xbox Game Pass w lutym oraz marcu będą mogli zagrać w kilka nowych premierowych tytułów.

Pierwszą z gier jaka trafi do usługi Xbox Game Pass już w dniu premiery będzie Besiege od Spiderling Studios. Premiera zapowiedziana jest na 10 lutego. Jest to gra logiczna z elementami symulacji, w której musimy konstruować własne machiny oblężnicze. Te będziemy wykorzystywać do niszczenia fortyfikacji wroga oraz jego wojsk. Tytuł ten na Steam zadebiutował w 2015 roku i od tamtego czasu jest systematycznie aktualizowany i ulepszany, na podstawie opinii społeczności. Teraz Besiege trafia także na konsole.

Kolejnym tytułem będzie Dreamscaper, który dołączy do usługi już 3 lutego. Gra zadebiutowała na konsolach Nintendo Switch w sierpniu zeszłego roku. Fabuła gry opowiada o Cassidy, dziewczynie pogrążonej w depresji. W ciągu dnia skupiamy się na rozwijaniu fabuły i rozwijaniu zdolności. Nocą natomiast walczymy z koszmarami nękającymi naszą protagonistkę.

Również w marcu i w dniu premiery, czyli 24 marca, gracze dostaną do swojej dyspozycji A Memoir Blue. Jest to narracyjna przygodówka, która przez twórców nazywana jest interaktywnym wierszem. Główną bohaterką gry jest Miriam – pływaczka, która po usłyszeniu starej piosenki zanurza się we własnych wspomnieniach.

Zobacz: EA planuje zapowiedź sequela Star Wars Jedi: Fallen Order

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię