Advertisement
Strona głównaKonsolePhil Spencer - Xbox Series X odmieni gaming

Phil Spencer – Xbox Series X odmieni gaming

Nowa generacja konsol Microsoftu trafi na rynek jeszcze w tym roku. Szef Xbox, Phil Spencer uważa, że dzięki niej nastąpią znaczące zmiany w grach. Będzie ona bardzo odczuwalna  dla wszystkich.

Phil Spencer podzielił za pośrednictwem mediów społecznościowych podzielił się swoimi przemyśleniami na temat nowej generacji konsol. Uważa on, że spowodują one diametralną zmianę w sposobie odczuwania gier. Można to porównać do przejścia z grafiki 2D na 3D.

Moim zdaniem, wrażenia z gier na nadchodzącej generacji zmienią się tak radykalnie jak podczas przejścia z 2D na 3D. A to dzięki procesorowi, DLI, przepustowości pamięci i dyskowi SSD.

Spencer dodał, że osobiście nie może doczekać się postępu, na jaki pozwala śledzenie promieni na konsoli, a także DLI. Jest to nowa technologia, która pozwoli na lepszą synchronizację kontrolera z grą.

Zobacz: Red Dead Redemption 2 nadciąga do Xbox Game Pass

Premiera Xbox Series X ma mieć miejsce w tegorocznym okresie świątecznym. Startą grą ma być Halo Infinite, a przynajmniej taki jest obecnie plan. Spencer zauważył, że jest pewien planowanego terminu premiery konsoli, niestety nie może tego powiedzieć o niektórych tytułach jakie mają trafić na nextgena.

Według jego zapowiedzi już wkrótce możemy spodziewać się więcej szczegółów na temat gier. Także trzymamy za słowo.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię