Strona głównaGryAktualnościPlakat w stylu okładki GTA zachęca młodzież do udziału w rekolekcjach

Plakat w stylu okładki GTA zachęca młodzież do udziału w rekolekcjach

Szok, skandal i niedowierzanie, przynajmniej tak sytuacje opisuje większość serwisów niezwiązanych z grami i gamingiem. Powodem kolejnej burzy w szklance wody jest plakat, jaki pojawił się na witrynie internetowej radomskiej katedry, zachęcający młodych ludzi do udziału w rekolekcjach. Wszystko, dlatego, że został on wykonany w stylu okładek serii GTA.

Jak ma się seria GTA do nauk kościoła to raczej większość z nas wie, jeżeli ktoś nie wie to wystarczy tyle, że obie te rzeczy stoją po przeciwnej stronie barykady. Jednak Parafia pw. Opieki Najświętszej Maryi Panny w Radomiu znalazła nietypowy sposób, w jaki chce zachęcić młodych parafian do udziału w tegorocznych rekolekcjach. Nie wiemy czy plakat zwiększył frekwencję, ale na pewno o samej akcji i parafii zrobiło się głośno w Internecie.

Zobacz: Cheater musi zapłacić wydawcy GTA V skromne 150 tys. dolarów

Tak wygląda ogłoszenie:

A tak okładka GTA V:

Zobacz: W GTA Online pojawił się nowy, wyjątkowy… i obłędnie drogi samochód

Grafika wzbudza najwięcej kontrowersji wśród serwisów, które nie mają związku ani z grami, ani kościołem, tradycyjnie argumenty gry są złe i przez nie ludzie zabijają. Widać jednak admin parafialnej witryny nie czytał tych wypocin bo ogłoszenie nadal wisi na stronie.

Jeżeli chcecie przekonać się na własne oczy, ogłoszenie znajdziecie TUTAJ.

A Wam jak się podoba pomysł?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię