Strona głównaGryAktualnościPlanetSide Arena - jedna mapa, tysiąc graczy, tylko jeden zwycięzca

PlanetSide Arena – jedna mapa, tysiąc graczy, tylko jeden zwycięzca

Jeżeli rozgrywki sieciowe na mapach dla 100 graczy przestały robić na Was wrażenie to, co powiecie na mecze, w których jednocześnie zagra 1 000 osób? PlanetSide Arena udostępni kilka klasycznych trybów PvP oraz tryb mega Bettle Royale, w którym naprzeciwko siebie stanie tysiąc graczy.

Premiera PlanetSide Arena zaplanowana jest na 29 stycznia 2019 na PC. Podczas premiery zostaną udostępnione trzy tryby rozgrywki: Massive Clash, czyli tryb PvP dla dwóch drużyn po 500 graczy, tryb Solo oraz Team Battle Royale. Co więcej Daybreak Games zapowiada również wprowadzenie innych trybów, takich jak Capture the Flag, Team Deathmatch, Search and Destroy oraz Global Conquest. Mają być wprowadzane wraz z kolejnymi sezonami.

Dyrektor studia tak zapowiadana nadchodzący tytuł:

PlanetSide to przełomowa seria, która wnosi do świata gier epickie bitwy w widoku FPS. Jesteśmy podekscytowani zapowiadając PlanetSide Arena, jako kolejny krok w rozwoju marki, tym samym kontynuując jej rozwój i inwestując w naszą wizję dotyczącą przyszłości uniwersum PlanetSide.

W grze do wyboru będziemy mieli trzy klasy postaci Assault, Engineer oraz Medic. Każda z nich zostanie wyposażona w plecak odrzutowy oraz pojazd, a także unikalne zdolności. Podczas rozgrywki będziemy je ulepszać, co zwiększy nasze możliwości oraz szanse na zwycięstwo.

Zobacz także: Pornhub: Fortnite drugim najpopularniejszym hasłem 2018 roku

Daybreak Games zapowiada, że gra będzie rozwijana i wzbogacana o kolejne ciekawe aktualizacje. Obecnie PlanetSide Arena dostępna jest w ramach preorderów na Steam w kilku wersjach. Edycja Sanctuary Assault zawiera Battle Pass dla 1 Sezonu oraz Zestaw Assault Armor. Edycja Legendary to Battle Pass 1 Sezonu oraz trzy zestawy Pancerzy: Engineer, Assault i Medic ,a także poduszkowiec M-20.

Ciekawe czy nowa gra również zostanie zakazana w Chinach jak to spotkało kilka innych tytułów. Jak sądzicie czy taka forma jeszcze ma szanse zaistnieć na rynku? Dajcie znać w komentarzach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię