Strona głównaGryAktualnościNie podoba Wam się Inifnity Blade w Fortnite? Takich broni będzie więcej

Nie podoba Wam się Inifnity Blade w Fortnite? Takich broni będzie więcej

Jeśli uważacie, że Infinity Blade w grze Fortnite jest kompletnie niezbalansowany i psuje rozgrywkę, to mamy dla Was złe wiadomości. Taki przedmiotów ma się z czasem pojawić więcej.

W najnowszej łatce, oznaczonej jako 7.10, Infinity Blade zostało osłabione. Jednak nie są to zmiany, na które liczyła społeczność graczy. Miecz nadal zapewnia nosicielowi aż 200 punktów zdrowia i zbroi, pozwala skakać na dalekie odległości, a także leczy i zadaje ogromne obrażenia przeciwnikom. Co zatem zostało osłabione? Pierwsza zmiana to zablokowanie możliwości budowania, gdy miecz znajduje się w ekwipunku. Druga nie pozwala na zbieranie materiałów, gdy niszczymy budowle przy pomocy potężnej broni. Lepsze to niż nic, ale nadal Infinity Blade jest zdecydowanie zbyt OP.

Zobacz także: Pornhub – Fortnite drugim najpopularniejszym hasłem 2018 roku

Na tym nie koniec złych informacji. Epic Games ma w planach wprowadzenie kolejnych mitycznych przedmiotów, które mają być potężniejsze niż bronie legendarne. Celem jest ożywienie rozgrywki i nie jestem przekonany, czy jest to dobry pomysł. Na Reddicie twórcy nie sprecyzowali, czy takie przedmioty będą dostępne jednocześnie, czy może planowana jest rotacja i gdy pojawi się na przykład topór, to zniknie miecz. Więcej szczegółów mamy poznać w przyszłym tygodniu.

Nie jestem pewien, czy gracze ucieszą się z tej informacji. Epic Games po raz pierwszy musi zmierzyć się z tak dużą falą krytyki ze strony społeczności Fortnite. Na razie nie rozgrywają tego najlepiej.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamesN
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię