Strona głównaWiadomościPlay rozdaje bilety na IME 2017. Jedna krótka odpowiedź i za darmola...

Play rozdaje bilety na IME 2017. Jedna krótka odpowiedź i za darmola wbijacie na imprezę

Już za chwilę w katowickim spodku rozpocznie się największa międzynarodowa impreza IME 2017 poświęcona sprzętowi komputerowemu, nowym technologiom i oczywiście grom. Jeśli osobiste pecety nie są całym waszym światem, Play ma propozycję nie do odrzucenia. „Komu bilety, komu, bo jak nie chcecie to wracać do domu”.

Play razem z graczami chce świętować nadchodzącą imprezę Intel Extreme Masters 2017 i w związku z tym zamierza rozdać kilka imiennych wejściówek. Aby otrzymać choć jeden bilet na przyszły weekend, trzeba złożyć obietnicę – niżej podpisany przyrzeka odwiedzić stoiska firmy Play i gwarantuje, że dotknie, wykorzysta wszystko co ów Play pokaże i udostępni – i odpowiedzieć na pytanie. A warto podkreślić, że będzie z czego skorzystać. Na miejscu odnajdziemy strefę gracza i miłośników fotografii.

– Może jakieś szczegóły szefie? Nie lubię grać w ciemno – zapytał niepewnie maniak komputerowy.
– Dobra, zrobię dla ciebie wyjątek, ale przed tym obiecaj, że zagrasz we wszystko – odziany w fioletowe barwy mężczyzna zlustrował tęgą minę rozmówcy i wyczekiwał na jego odpowiedź.
– Tak, tak, tak…
W międzyczasie przedstawiciel firmy wyciąga spod lady pismo dla mężczyzn i zaczyna wskazywać palcem na różne zdjęcia.
– Widzisz ją, jej nie będzie. A tą, hmm, też nie. I tej też nie.
– Łee, to po kiego mam zwalać się z nóg o świcie jeśli nie będzie takich piękności? – drugi z mężczyzn przewija strony czasopisma, na których widnieją zdjęcia kart graficznych AMD Vegi i GTX 1080.
– Będzie coś innego, równie fajnego. Nie zabraknie VR, sprzętu do wykonywania zdjęć w 360° i innych. Rozrywka pełną gębą. To jak, idziesz czy nie?
– Szefie nie wiem co powiedzieć – zaskoczony maniak obraca oczyma jakby dostrzegał wokół siebie niewidzialne duchy zamierzchłych technologii.
– Odpowiedz tylko na jedno pytanie: „którym bohaterem z gry jest wg Ciebie PLAY i dlaczego”.

– … – Jeśli chcecie otrzymać bilet, musicie umieścić w tym miejscu Waszą odpowiedź. Swoje propozycje ślijcie na stronę https://blogplay.pl/2017/02/i-ty-zdobadz-wejsciowke-na-iem-w-katowicach/. Niech Play będzie z Wami.

Źródło: play.pl

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię