Strona głównaKonsolePlayStation 5 DualSense - nowe sensory w padzie

PlayStation 5 DualSense – nowe sensory w padzie

W Amerykańskim urzędzie patentowym pojawiły się dokumenty patentowe Sony. Dotyczące nowych funkcji w padach Playstation 5 DualSense. Czyżby pady przy pomocy odpowiednich sensorów potrafiły zidentyfikować użytkownika i wgrać odpowiadający mu profil.

Jak donosi serwis PS5Only dzięki nowej funkcji padów PS5 DualSense identyfikacja użytkownika i wgranie odpowiadającego mu profilu, będzie wyjątkowo szybka i łatwa. Co jest jeszcze ciekawsze to na dokumencie patentowym, możemy dostrzec jeszcze kilka innych urządzeń peryferyjnych, które mają skorzystać z nowych funkcji wykrywania użytkownika jak np. gogle VR, klawiatury i myszki. Możliwe, że w przyszłości dołączą one do padów Playstation 5 DualSense.

Pad PlayStation 5 DualSense zapowiada się na coraz bardziej zaawansowane technologicznie urządzenie. Już teraz liczba jego unikatowych funkcji jest bardzo duża. Wymienić wystarczy jego funkcję dotykowe ang. haptic feedback i adaptacyjne spusty. Twórcy gier już teraz wypowiadają się, że nowe kontrolery PS5 mają odmienić sposób korzystania z padów i doznania, jakie one oferują, nie są dostępne dla aktualnej generacji kontrolerów gier.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię