Strona głównaKonsolePS5 w przedsprzedaży. Czy premiera już blisko?

PS5 w przedsprzedaży. Czy premiera już blisko?

PS5 niema jeszcze ogłoszonej oficjalnej daty premiery. Nie przeszkadzało to jednak hiszpańskiemu sprzedawcy elektroniki rozpocząć przyjmowanie zamówień przedsprzedażowych na konsolę. Czy to oznacza, że premiera jest bliżej niż myślimy?

Jeden ze sprzedawców elektroniki za pośrednictwem eBay uruchomił przedsprzedaż konsoli PS5. Zamówienia dotyczą zarówno wersji z czytnikiem jak i bez, w cenie 500 i 400 euro. Obecnie sprzedanych jest blisko 200 sztuk konsol. Chociaż Sony nie podało jeszcze oficjalnych cen konsol, to analitycy sugerują, że obie wersje będą kosztowały odpowiednio po 500 i 400 euro.

PS5 przedsprzedaż

Microsoft potwierdził, że Xbox Series X zadebiutuje na całym świecie już w listopadzie. Sony jednak na razie powstrzymuje się od udzielania takich informacji. Spodziewamy się jednak, że japońska firma nie będzie długo czekać i nie pozwoli Microsoftowi sprzedawać konsoli bez uczucia gorącego oddechu konkurencji za plecami.

Zobacz: Edycja Kolekcjonerska Cyberpunk 2077 znów w sprzedaży!

Kolejny dowód na to, ze konsola trafi do nas w listopadzie jest reklama, która niedawno wyciekła do Internetu. Powitała ona wszystkich w nowym świecie immersji. Sony w ciągu kilku najbliższych dni powinno również potwierdzić kolejne wydarzenie podczas, którego być może zdradzi datę premiery.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię