Strona głównaWiadomościPlayStation 5 - kontroler DualSense na kolejnym zwiastunie

PlayStation 5 – kontroler DualSense na kolejnym zwiastunie

Sony naprawdę chce przekonać graczy do haptyki i innych funkcji zawartych w nowym kontrolerze DualSense, przeznaczonym dla PlayStation 5.

Od momentu pierwszych, oficjalnych pokazów PlayStation 5, DualSense był jednym z dokładniej omawianych elementów tej konsoli. Wygląda na to, że Sony nie zamierza zboczyć z raz obranego kursu. Dzisiaj zaprezentowano nowy, dramatyczny trailer, w którym DualSense zdecydowanie jest na pierwszym planie.

Zobacz: Wyciekła pierwsza reklama PlayStation 5

Trailer zatytułowano “Play has no limits”. Widzimy w nim jak bohaterka przemierza różne lokacje i wykonuje czynności, na jakie ma pozwalać nowy kontroler. Jeden z przykładów to naciąganie cięciwy łuku – dokładnie tego samego przykładu użyło Sony na jednym z wcześniejszych pokazów, gdy opowiadano o haptyce zawartej w kontrolerze. Sony chce tym samym zwrócić uwagę na to, że nawet tak drobne elementy, dzięki nowemu kontrolerowi, będą ważnym elementem rozgrywki.

Brakuje jednak w tym wszystkim najważniejszych informacji. Sony koncentruje się na detalach, takich jak haptyka, możliwość instalacji dysku M.2 SSD czy własny silnik dźwiękowy 3D, a zapomina o najważniejszych – cena i data premiery. Co sądzicie o takim podejściu?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię