Advertisement
Strona głównaKonsolePlayStation 5 będzie miała wymienne panele obudowy?

PlayStation 5 będzie miała wymienne panele obudowy?

PlayStation 5 to z pewnością unikalnie wyglądająca konsola, ale jej design nie każdemu przypadł do gustu. Ale być może nie będziecie skazani na domyślną czerń i biel.

To powinna być dobra wiadomość dla wszystkich, którym nie podoba się design PlayStation 5. Z jednej z fabryk w Chinach wyciekły dość prawdopodobnie wyglądające zdjęcia, które przedstawiają białe panele konsoli. Wyglądają na nim na całkiem łatwe w demontażu, możliwe więc, że Sony planuje sprzedaż zamienników. 

 

PlayStation 5 panele 2

Oczywiście po raz kolejny apelujemy o przyjmowanie powyższych rewelacji z pewną dozą dystansu. Zdjęcia paneli PlayStation 5 nie wyglądają na dzieło specjalisty od Photoshopa, ale zawsze jest szansa, że to po prostu zmyślna ściema, oparta na przykład o elementach z druku 3D. Ale na pierwszy rzut oka wszystko się zgadza.

Jeśli zdjęcia są prawdziwe, to panele nie trzymają się na wkrętach, ale specyficznych zaczepach, co powinno umożliwić ich wymianę. Nie wiadomo czy chodzi o łatwą podmiankę na inne, sprzedawane przez Sony, czy o łatwiejszy dostęp do środka konsoli. Jest jeszcze jedno wyjaśnienie. PS5 miała swego czasu problemy z przegrzewaniem się, więc ten sposób montażu może być ratunkiem gdy trzeba będzie awaryjnie schłodzić urządzenie.

Zobacz: PlayStation 5 State of Play już na początku sierpnia?

Przy okazji, spójrzcie na leżącą na panelu kartkę. Jeśli to standardowy format A4, to znów widzimy, że PS5 będzie naprawdę spora.

Jakie są Wasze przypuszczenia jeśli chodzi o możliwość wymiany paneli?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię