Advertisement
Strona głównaKonsolePlayStation Network - awaria w wielu krajach, w tym w Polsce

PlayStation Network – awaria w wielu krajach, w tym w Polsce

Zgłoszenia wielu użytkowników świadczą o problemach PlayStation Network. Awaria dotyczy głównie użytkowników PS4 i dotknęła także Polski.

Fani PlayStation zgłaszają problemy w kanałach social media Sony, jak również na platformie DownDetector. W szczycie zgłoszeń tam było ponad 100, a na Twitterze Sony co trochę pojawiają się pytania dlaczego PSN “leży”. Jednak strona określająca status usług Sony nie podaje żadnych informacji o problemach. Cały czas widnieje tam informacja, że wszystkie usługi działają sprawnie.

Zobacz: Sony odwołuje pokaz gier na PlayStation 5

Awaria PlayStation Network, objawiająca się głównie problemami z połączeniem, dotyka między innymi graczy próbujących zagrać w tryby multiplayer w FIFA czy Call of Duty: Modern Warfare. Występują również problemy z logowaniem do gier single-player, które wymagają połączenia z siecią w celu autentykacji. Przy próbie logowania do PSN można zobaczyć komunikat o pracach konserwacyjnych, ale ta wersja wydaje się być mało prawdopodobna, bo Sony żadnych tego rodzaju prac nie zapowiadało.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię