Advertisement
Strona głównaWiadomościNinja: "Nie chce mi się teraz grać w Fortnite. Jest nudny"

Ninja: „Nie chce mi się teraz grać w Fortnite. Jest nudny”

Sezon 3. rozdziału 2. Fortnite już niebawem, ale najpopularniejszy streamer tej gry – Ninja – ma dla twórców kilka gorzkich słów.

Ninja, popularny streamer, znany głównie ze swojego zamiłowania do Fortnite, podzielił się z widzami swoją opinią na temat aktualnego stanu gry. Jego zdaniem, rozwój gry znacząco zwolnił.

“Nie ma już nic nowego. Ciągle gramy na tej samej mapie, a jedyne nowe miejsca strzeżone są przez Popleczników, którzy nie dość, że strzelają po Twoich ścianach i nawzajem się ożywiają, to mają nieskończoną amunicję.”

Ninja dodał też, że główny powód jego niezadowolenia to fakt, że Epic robi nowe sezony dłuższymi niż wcześniej, a to powoduje, że gra staje się nudna:

“Czuje się jakby minęło 200 dni, chcę już nowego sezonu, chcę różnorodności.”

Zdaniem Ninjy, Epic Games powinno być bardziej otwarte i szczere, jeśli chcą zmian. Nadal wierzy w twórców gry, a 3. sezon będzie piękny, ale gra potrzebuje nowej zawartości. Sezony w nowych rozdziałach są zdecydowanie dłuższe niż poprzednie, ale jest w nich zdecydowanie mniej nowych rzeczy. Ninja ocenia to tak, jakby sam sezon był dwa razy dłuższy, ale z połową zawartości. 

Zobacz: Fortnite zarobił aż miliard dolarów i to tylko na smartfonach

Wydarzenie związane z kolejnym sezonem jest zaplanowane na 6 czerwca, czyli tydzień później niż zapowiadano. A wcale nie wykluczone, że w obliczu wydarzeń w USA, data ta zostanie jeszcze raz przesunięta.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię