Strona głównaKonsolePlayStation trwa konkurs z nagrodami

PlayStation trwa konkurs z nagrodami

Chcesz zgarnąć PlayStation Portal lub PS Plus Explore albo kupon na 100 złotych? Weź udział w konkursie organizowanym przez PlayStation.

Sony zorganizowało konkurs z nagrodami, który rozpoczął się wczoraj 16 maja i potrwa do 16 czerwca. Osoby biorące udział w konkursie wezmą udział w losowaniu nagród. A konkretniej:

  • 3x PlayStation Portal – Konsola przenośna do konsoli PS5, pozwalająca na granie w ulubione gry bez względu na miejsce i czas (wymagane połączenie WiFi).
  • 5x PlayStation PULSE Explore – Douszne słuchawki bezprzewodowe zapewniające niezwykle realistyczne dźwięki w ulubionych grach dzięki magnetycznym przetwornikom przestrzennym.
  • 20x karta podarunkowa PlayStation Store o wartości 100 zł – vouchery do sklepu PlayStation, dzięki którym z łatwością rozbudujesz swoją bibliotekę gier o takie bestsellerowe tytuły jak Stellar Blade, Rise of the Ronin, Marvel’s Spiderman 2 czy God of War: Ragnarok.

Co zrobić żeby wziąć udział w konkursie PlayStation?

  • Pomiędzy 16 maja a 16 czerwca 2024 kup konsole PS5 u jednego z oficjalnych partnerów akcji.
  • Zarejestruj dowód zakupu na stronie akcji.
  • Wykonaj zadanie konkursowe: „Jakie gry i zabawy są Twoim najlepszym wspomnieniem sprzed lat”. Uczestnicy mają opisać swoje najlepsze lata z konsolami PlayStation i podzielić się sentymentalnymi historiami. Spośród wszystkich zgłoszeń wybrane zostaną te najbardziej intrygujące, szalone czy wzruszające, a twórcy najbardziej kreatywnych mogą liczyć na wyjątkowe nagrody.

Szczegóły konkursu oraz regulamin znajdziecie na stronie: https://wspomnienia-ps.pl/.

Życzymy wygranej!

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię