Advertisement
Strona głównaGryAktualnościPlotka: Tegoroczne Call of Duty to Modern Warfare 2.0?

Plotka: Tegoroczne Call of Duty to Modern Warfare 2.0?

Podczas gdy społeczność Call of Duty wciąż czeka na oficjalny reveal kolejnej gry, na wierzch wychodzą kolejne plotki. 

Najnowsze informacje, które rozeszły się niedawno po social mediach pochodzą od popularnego w świecie Call of Duty konta Victor___Z. Jest to użytkownik z Chin, autor kilku przecieków z zeszłego roku na temat Modern Warfare. Jeszcze przed oficjalnymi zapowiedziami, Victor pisał na Twitterze o braku minimapy, manualnym leczeniu, a nawet samej nazwie gry.

Zobacz: Sezon Call of Duty Warzone i Modern Warfare został opóźniony

Teraz na swoim koncie opublikował kolejne nowości, tym razem dotyczące tegorocznego Call of Duty. Według jego źródeł Treyarch pracuje na nowym silniku i robi grę, której multiplayer mocno przypomina Modern Warfare. W odpowiedzi na prośbę rozwinięcia tej myśli Victor napisał krótko: „mw2.0”.

Wszystkie tweety przetłumaczył popularny YouTuber PrestigeIsKey i zebrał je w jednym, krótkim wideo. Jego zdaniem Victor przez podobieństwo do aktualnego Call of Duty Victor ma na myśli system klas postaci, monetyzacji oraz modyfikacji broni.

Ciężko również uwierzyć, żeby gra mechanicznie sprawiała podobne wrażenie do Modern Warfare, jeżeli mamy do czynienia z innym silnikiem. Treyarch i Infinity Ward od bardzo dawna mieli inne podejście do Call of Duty. Na ten moment graczy powinien więc cieszyć przede wszystkim postęp w popularnej serii. W nadchodzących tygodniach wreszcie powinniśmy dostać również jakieś szczegóły dotyczące następnej odsłony.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię