Strona głównaGryAktualnościPlotki o remake'u The Last of Us stają się coraz bardziej wiarygodne

Plotki o remake’u The Last of Us stają się coraz bardziej wiarygodne

Kolejne drobne wskazówki sugerują istnienie odświeżonej wersji The Last of Us. Deweloperzy Naughty Dog zapowiedzieli prace nad nowym projektem.

Obie części The Last of Us zebrały bardzo dobre recenzje, zgarnęły liczne nagrody i przyjęły się świetnie wśród fanów. Nie ulega jednak wątpliwości, że pierwsza część ma juz swoje lata i wielu graczy chętnie zobaczyłoby ją w odświeżonym wydaniu na konsolach nowej generacji.

Zobacz: Kangurek Kao – oficjalna data premiery oraz nowy zwiastun

W profilach na LinkedIn kilku pracowników Naughty Dog pojawił się ostatnio „unannounced remake project”. Deweloperzy ewidentnie pracują więc nad odświeżeniem jakiejś gry. Nie wiemy tylko dokładnie, o co chodzi. Niestety na profilach pracowników nie widać również, kiedy rozpoczął się ten tajemniczy projekt.

Nowe informacje wydają się potwierdzać dotychczasowe plotki o remake’u gry z 2013 roku. Pierwszy raz usłyszeliśmy o tym w zeszłym roku. Remake miał najpierw powstawać w zewnętrznym studio, a później przenieść się z powrotem do Naughty Dog. Najnowszy raport ze stycznia tego roku sugeruje, że nowa wersja jedynki może wyjść jeszcze w tym roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię