Strona głównaGryAktualnościPlaytest Call of Duty: Modern Warfare 2 rusza w przyszłym tygodniu

Playtest Call of Duty: Modern Warfare 2 rusza w przyszłym tygodniu

Pierwszy etap pracy Infinity Ward dobiegł końca. Call of Duty: Modern Warfare 2 jest gotowe na rozpoczęcie zewnętrznych testów. 

Na Call of Duty: Modern Warfare 2 ciąży bardzo duża presja. Gra ma starczyć fanom serii aż na dwa lata. Nic więc dziwnego, że Infinity Ward planuje zebrać feedback z zewnątrz już teraz i poznać opinię graczy na temat swojego produktu.

Zobacz: F1 2022 – Edycja Standardowa bez darmowego update dla nowych konsol

Informacja o nadchodzących playtestach pochodzi od Ralpha, który wcześniej miał już bardzo wiele informacji na temat tej gry. Plotkę potwierdza dodatkowo Tom Henderson, kolejny znany insider gamingowej branży. Wygląda więc na to, że sequel powoli wchodzi wyższy poziom.

Nie wiemy oczywiście, jak będą wyglądać te playtesty. Jeżeli gra faktycznie trafi jednak w ręce większej grupy graczy, możemy spodziewać się jeszcze większej porcji informacji. Insiderzy powinni łatwiej poznać szczegóły na temat gry i zaadresować najbardziej kontrowersyjne tematy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię