Strona głównaGryAktualnościPod przykrywką aplikacji randkowej Paradox Interactive zapowiada kolejną część Vampire: The Masquerade

Pod przykrywką aplikacji randkowej Paradox Interactive zapowiada kolejną część Vampire: The Masquerade

Paradox Interactive uruchomił właśnie nową stronę internetową, która imituje aplikację randkową. Projekt może być z wiązany z jeszcze niezapowiedzianą grą Vampire: The Masquerade. Od wydania Vampire The Masquerade: Bloodlines minęło już prawie piętnaście lat, więc najwyższy czas na kolejną odsłonę serii.

Aplikacja Tender ARG przypominająca kolejny portal do poszukiwania drugiej połówki na dłużej lub na kilka godzin. Zaczyna się niewinnie jednak bardzo szybko robi się dość osobliwie. Pierwsza sprawa to możliwość zarejestrowania się na swoim koncie Paradox Interactice. Następnie pojawiają się dziwne pytania, na jakie należy odpowiedzieć w toku rejestracji. Owszem wiele aplikacji randkowych pyta o preferencje i inne rzeczy, jednak Tender zadaje pytania dotyczące strachu, lęku, samopoczucia. A im dalej w las tym więcej drzew, pytana o tanatologię, magię chaosu, demonologię, sadomasochizm, chorobliwość.

Zobacz: Baldur’s Gate i inne klasyki RPG jeszcze w tym roku na konsolach

Na sam koniec aplikacja, informuje Cię, że w ciągu nadchodzących tygodni otrzymasz zadania, które będą zwierały kolejne wskazówki. Obecnie marka Vampire The Masquerade jest w rękach Paradox Interactive., a sama strona odpytuje w dość egzotyczne rzeczy włącznie z grupą krwi, możemy mieć spore podejrzenia, że wkrótce nadejdzie coś wielkiego, co spodoba się RPGowm maniakom. A jeśli lubicie mroczne klimaty i wampiry to koniecznie przeczytajcie naszą recenzję Vampyr.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię