Strona głównaWiadomościRadeon Software Adrenalin Edition 18.3.1 - AMD podnosi wydajność w popularnych grach...

Radeon Software Adrenalin Edition 18.3.1 – AMD podnosi wydajność w popularnych grach sieciowych

Zwolennicy AMD mogą od dziś zacząć liczyć klatki. Będzie ich bowiem więcej dzięki najnowszej wersji sterowników.

Czerwoni nie mogli wybrać lepszego momentu, by wypuścić najnowszą wersję sterowników do kart graficznych dla graczy. Rozemocjonowani po wielkich zmaganiach na IEM 2018 amatorzy zapragną spróbować swoich sił w domowym zaciszu. A tam czekać będzie więcej fps-ów po zainstalowaniu Radeon Software Adrenalin Edition 18.3.1.

Wewnątrz świeżutkiego pakietu producent zaktualizował nie tylko biblioteki podnoszące ogólną stabilność pracy, ale także dodał optymalizację dla gier sieciowych Project ReSX. Jest to wydzielona nakładka usprawniająca działanie takich tytułów jak PUBG, DOTA 2, czy też Overwatch. Praktyczny wpływ na gry oraz różnice między starą a nową wersją sterowników prezentuje poniższy wykres.

 

Nowa Adrenalinka zwiększa wydajność w trzech obszarach wydajności. Po pierwsze możemy zauważyć wzrost liczby kl/s we wszystkich wspomnianych grach esportowych. Ale to nie wszystko. Zmienia się również czas reakcji i responsywność obrazu w najbardziej obciążających sytuacjach w trakcie gry. Celem AMD było utrzymanie stałej prędkości gry i obniżenie spadków fps-ów w najbardziej newralgicznych dla rozgrywki momentach.

Kto z Was zabiera się za zasysanie sterów?   

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię