Strona głównaWiadomościBohaterowie Gwiezdnych Wojen na gościnnych występach w Company of Heroes

Bohaterowie Gwiezdnych Wojen na gościnnych występach w Company of Heroes

Ekipa Front Lines Development udostępniła wersję alfa swojego moda do Company of Heroes, który przenosi nas do świata Star Wars.

Mod nazywa się Star Wars Frontlines – The Galactic Civil War na razie jest mocno okrojony jednak to, co zawiera i tak wygląda fantastycznie. Dostajemy coś, czego wcześniej nie mieliśmy w Company of Heroes. W grze będziemy mieli możliwość stanąć po stronie Imperium lub Rebelii i wziąć udział w wojnie, która miała miejsce dwie dekady po Wojnach Klonów i została przedstawiona w oryginalnej trylogii Gwiezdnych Wojen.

Wersja alfa zawiera dwie asymetryczne frakcje: Galaktyczne Imperium i Rebeliantów, z jednym kompletnym i funkcjonalnym drzewkiem dowodzenia, niestandardowymi modelami 3D i ikonami 2D dla wszystkich jednostek, umiejętnościami, efektami broni laserowej. Ponadto udostępniony został kompletny i funkcjonalny zestaw jednostek piechoty (bez pojazdów i budowania bazy), każdy z własnymi umiejętnościami i sposobem walki. Co więcej mod zawiera niestandardową mapę prezentującą scenerię Tatooine specjalnie zaprojektowaną do walki piechoty a w tle zagra nam oryginalna muzyka z trylogii.

Poniżej prezentacja moda:

[you tube=yBJge1UAgts]

A jeżeli Jesteście zainteresowani mod można pobrać TUTAJ.

Źródło: dsogaming

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię