Strona głównaMobileAktualnościPokemon GO: Bany za granie na telefonach Xiaomi

Pokemon GO: Bany za granie na telefonach Xiaomi

W miejskim slangu krąży powiedzenie, że Xiaomi lepsze. Okazuje się, że nie do końca. Posiadacze smartfonów Xiaomi skarżą się, że od kilku dni wyłapują bezpodstawne bany w Pokemon GO.

Od chwili premiery w 2016 roku Pokeomon GO przeszło bardzo długą drogę, ewoluując coraz bardziej. Nie oznacza to jednak, że  gra nie boryka się z większymi i mniejszymi problemami. Od kilku dni posiadacze smartfonów Xiaomi skarżą się na Reddit, że wyłapują bezpodstawne bany w Pokemon GO.

Zobacz: Pokemon GO – sprawa sądowa zmusza Niantic do wprowadzenia zmian

Jak donoszą gracze, posiadający telefony chińskiego producenta aplikacja traktuje ich jak oszustów. Najpierw na 6 dni potem 30. Ostatecznie może się to skończyć permanentną blokadą gry.

Zobacz: Generacja 5 nadchodzi do Pokemon Go

Na razie nie wiadomo, co jest przyczyną problemu. Podejrzenia padły na preinstalowaną nakładkę MIUI 10 lub jedną z jej funkcji boost speed. Producent gry Ninatic na razie nie odnosi się do zaistniałej sytuacji. Jeżeli również korzystacie z Xiaomi to na wszelki wypadek na razie zrezygnujcie z grania w Pokemony i wybierzcie inny tytuł z naszej listy najlepszych darmowych gier na Android.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię