Strona głównaMobileAktualnościPokemon GO – jeszcze bardziej połączy graczy

Pokemon GO – jeszcze bardziej połączy graczy

Pokemon GO nadal żyje i ma się bardzo dobrze. Teraz tytuł przeszedł istną rewolucję, która ma pozwolić na zaciśnięcie więzi pomiędzy graczami. Szczegóły poniżej.

Pokemon Go to tzw. gra miejska, która wymaga od gracza ruszenia tyłka z domu i spacerowanie z telefonem po swoim mieście lub wszędzie tam, gdzie tylko ma dostęp do sieci. Gra wykorzystuje topografię rzeczywistego terenu i umieszcza pokemony w określonych lokalizacjach, do których musimy się udać osobiście. Co więcej, tytuł wykorzystuje rozszerzoną rzeczywistość, co jeszcze mocniej zwiększa immersję.

Teraz Niantic, czyli twórcy gry ogłosili wprowadzenie nowej funkcjonalności jaką jest Pokemon GO: Party Play. Teraz gracze będą mogli dobrać się w czteroosobowe drużyny by wspólnie bawić się w grze. Drużyny będą wykonywać misje oraz stawiać czoło różnorakim wyzwaniom, zdobywać dodatkowe bonusy. Będzie również możliwość wchodzenia ze sobą w interakcje.

Party Play umożliwi dostęp do grupowych aktywności jak kręcenie PokeStopami, Raidy czy wspólne łapanie Pokemonów. Pojawi się także nowy bonus – Moc Grupy, który podwoi zadawane obrażenia. Awatary ekipy będą widoczne na mapie w grze wraz z oznaczeniem jak daleko się od nas znajdują. Gracze będą mieli możliwość również komunikowania się pomiędzy.

Pokemon GO Party Play, jest już dostępny do pobrania. A w ramach nowego Special Research: Welcome Party – trenerzy będą mogli otrzymać ekskluzywne koszulki z motywem Eevee, Vaporeona, Jolteona i Flareona.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię