Strona głównaGryAktualnościPokemon Home zadebiutowało na Switchu, Androidzie oraz iOS

Pokemon Home zadebiutowało na Switchu, Androidzie oraz iOS

Aplikacja Pokemon Home jest już dostępna do pobrania zarówno na konsoli Nintendo Switch, jak i urządzeniach mobilnych z systemem Android lub iOS. Aby skorzystać z pełni jej możliwości, konieczne jest wykupienie abonamentu.

Pokemon Home to aplikacja, która pozwala na łatwe przesyłanie kieszonkowych stworków między różnymi grami z serii. Możliwe jest również wymienianie się Pokemonami z ludźmi z całego świata, więc to niezwykle przydatne narzędzie dla miłośników gier Nintendo.

Pokemon Home – skąd pobrać?

Appka została zapowiedziana już kilka miesięcy temu i wiedzieliśmy, że zadebiutuje w lutym 2020 roku, ale dokładna data nie była znana. Jednak w tym momencie to już bez znaczenia, bo aplikacja jest dostępna do pobrania w Nintendo eShop, Sklepie Play oraz App Store.

Zła informacja jest taka, że z pełni możliwości Pokemon Home skorzystacie dopiero w momencie wykupienia abonamentu. Miesiąc kosztuje w Polsce 12 zł, 3 miesiące to koszt 20 zł, a za cały rok zapłacimy 64 zł. Jasno widać, że najbardziej opłacalny jest najdłuższy plan.

Pokemon Home warto zainstalować z jeszcze jednego powodu – prezentów. W wersji mobilnej każdy ma do wyboru jednego z trzech podstawowych Pokemonów, czyli Charmandera, Bulbasaura lub Squirtle’a. Z kolei na konsoli Nintendo Switch otrzymacie darmowego Pikachu. Nie wiem jak Wy, ale ja już trenuję swojego ognistego smoka, aby ewoluował w Charizarda.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię