Strona głównaGryAktualnościGTA 6 – pierwsze informacje wyciekły już w 2013 roku?

GTA 6 – pierwsze informacje wyciekły już w 2013 roku?

Wygląda na to, że pierwsze informacje na temat GTA 6 mogły pojawić się już w 2013 roku za sprawą ujawnionego wtedy dokumentu. Co więcej, wyciekł on za sprawą współzałożyciela Rockstar Games – Sama Housera.

W 2013 roku wyciekł dokument, w którym pojawiły się informacje na temat nadchodzących gier Rockstar Games. Mogliśmy w nim przeczytać między innymi o Red Dead Redemption 2, Bully 2, dodatku do GTA V oraz GTA 6.

Zobacz: Kaskader prawdopodobnie zdradził czas akcji w GTA 6

Jeśli wierzyć dokumentowi, to już w 2013 roku trwały prace nad GTA 6. Na tamten moment nie było one jeszcze zaawansowane, bowiem w projekt było zaawansowanych zaledwie 60 osób. Jak na rozmach produkcji to bardzo niewiele. Dokument ujawniał też lokacje, w których ma się rozgrywać produkcja. To między innymi Miami, znane z GTA: Vice City oraz kasyno w Vegas. Oprócz tego pojawiły się też pomysły na pokryte śniegiem Chicago lub Detroit oraz miasto Meksyk. To kolejny już dowód, że w GTA 6 pojawi się kilka różnych miast do zwiedzenia.

Zobacz: GTA 6 z premierą dopiero w 2021 roku?

Co ciekawe, dokument wyciekł prawdopodobnie za sprawą jednego z szefów i zarazem współzałożycieli Rockstar Games – Sama Housera. Plik zawierał też jego notatki, z których możemy wyczytać, że możliwe ma być wejście do każdego budynku w grze.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię