Strona głównaGryAktualnościPokemon Sword and Shield - gracze znaleźli w DLC nowego Pokemona

Pokemon Sword and Shield – gracze znaleźli w DLC nowego Pokemona

Gracze wierzą w pojawienie się Dragonita w DLC do Pokemon Sword and Shield. Najpierw znaleźli go dataminerzy, teraz jest to wpis w Pokedexie.

Wielu fanów Pokemonów ekscytuje się tym, co przyniesie nadchodzące DLC do Pokemon Sword and Shield – Crown Tundra. Niedawno światło dzienne ujrzała lista Pokemonów z dodatku, teraz kolejne odkrycia zdają się potwierdzać, że w grze pojawi się co najmniej jeden nowy gatunek.

Zobacz: Pokemony dla dorosłych – Monster Crown wielkim sukcesem na Steam

Kiedy Pokemon Sword and Shield dostało Isle of Armor, niektórzy dataminerzy odkryli Dragonita w plikach przygotowanych na kolejną paczkę nowości. To wywołało domysły, że do gry w końcu zawita ten smoczy rodzaj Pokemona. Kolejne przecieki wskazują na to, że Dragonit trafi do gry wraz z DLC Crown Tundra.

Pokemon Sword and Shield Dragonite

Pokemon Sword and Shield prawdopodobnie nie dostanie trzeciej odsłony gry, otrzyma za to Expansion Pass, z którego ogłoszono już dwa DLC. Isle of Armor wprowadziło do gry wiele nowych Pokemonów, których brakowało w podstawowej wersji gry. Była to między innymi Kingdra, która otrzymała swój wpis w Pokedexie. Co ciekawe, we wpisie poświęconym temu Pokemonowi, Pokedex wspomina również o Dragonicie. Tak dzieje się zwykle wtedy, kiedy oba Pokemony mogą się spotkać w grze. Dragonita jednak póki co nie spotkamy, co jest wyraźną wskazówką, że pojawi się on wraz z kolejnym DLC.

To nie jedyny powód, dla którego gracze wierzą, że smoczy Pokemon pojawi się w Sword and Shield. Jeden z przecieków informuje, że Dragonite i jego linia ewolucji będzie ekskluzywna dla Pokemon Shield, natomiast Pokemon Sword otrzyma Garchompa i jego wcześniejsze wersje. Przecieki te nie zostały w żaden sposób potwierdzone przez Nintendo, więc wcześniej wspomniany wpis to jedyny punkt zaczepienia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGamerant
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię