Strona głównaWiadomościPolar Zenith zbiera fundusze na Solar Warden

Polar Zenith zbiera fundusze na Solar Warden

Polar Zenith uruchomił kampanię na Kickstarter , której celem jest zebranie pieniędzy na produkcję gry Solar Warden. Gra tworzona jest przez byłego głównego projektanta technicznego Star Citizen, który obiecuje stworzenie kampanii z elementami strategii czasu rzeczywistego.

W Star Warden gracze siądą za sterami kosmicznego myśliwca, aby walczyć przeciwko Silicoidom. Podczas walk będą również dowodzić flotą jak w klasycznych grach RTS. Zasoby potrzebne na budowę i ulepszanie floty myśliwców będziemy pozyskiwać przez zdobywanie przychylności narodów, które będą występowały w roli sponsora.

Gra używa systemu lotu Six-Degrees-Of-Freedom, który wykorzystuje newtonowska fizyką lotu. Silniki statków można ustawić na różne sposoby w zależności od potrzeb i sytuacji (ściganie, ucieczka, poruszanie się między asteroidami).

Statki mogą zostać wyposażone w różne rodzaje broni, ciężkie lasery, wyrzutnie takiet, rail-guny i wiele innych. Podczas badania nowych technologii będzie możliwość ulepszania statku przez dodawanie generatorów tarcz, ulepszaniu reaktorów etc.

Polar Zenith zamierza zebrać łącznie 40 000 dolarów, a kampania zakończy się za 29 dni. Jak dotąd zebrane zostało ponad 11,5 tysiąca dolarów.

Poniżej trailer gry:

[you tube=rwOhNxMMIvg]

Źródło: dsogaming

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię