Strona głównaWiadomościKolejny przeciek na temat Cyberpunk 2077

Kolejny przeciek na temat Cyberpunk 2077

Większość z nas z niecierpliwością czeka na premierę Cyberpunk 2077, jednocześnie wypatrując jakichkolwiek informacji na temat gry. Dzisiejszy przeciek zdradza nieco więcej informacji o tym co nas czeka.

Według informacji podanych przez anonimowego informatora, Cyberpunk 2077 będzie tytułem FPS z elementami RPG. Sam CD Projekt RED jest dość skryty i trzyma cały projekt w wielkiej tajemnicy i to od wielu lat. Niestety informacji na temat pierwszoosobowego widoku nie możemy być w 100% pewni, aż do momentu gdy nie zostanie to potwierdzone przez CDP. Jeżeli jednak zostanie to potwierdzone to w CP 2077 będzie więcej strzelaniny niż RPG i w tej sytuacji nie mamy co liczyć na Wiedźmina w futurystycznym świecie.

Co więcej, według tego samego informatora, zarówno warszawskie jak i krakowskie studia CDP pracują w pocie czoła nad grą. To drugie koncentruje swoje wysiłki nad fragmentem gry, którego akcja rozgrywać się będzie na Księżycu. Główną cechą postaci będzie możliwość biegania po ścianach na wzór tego co znamy z serii Titanfall.

Piotr Nielubowicz i Adam Kiciński stwierdzili, że Cyberpunk 2077 będzie o wiele bardziej ambitny niż Wiedźmin 3. Musimy teraz poczekać aż zostanie udostępniony zwiastun gry, co prawdopodobnie stanie się w ciągu najbliższych kilku miesięcy, ponieważ ekipa musi mieć co pokazać podczas E3 2018.

Gdy tylko pojawią się nowe informacje na temat gry damy Wam znać.

Źródło: segmentnext

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię