Wstęp

Strona głównaPoradnikiPolecane fotele gamingowe - do 600, 1000, 1500 i 2000 złotych

Polecane fotele gamingowe – do 600, 1000, 1500 i 2000 złotych

Wstęp

Już chyba całkiem bezpowrotnie minęły czasy, w których graczom było wszystko jedno na czym siedzą i wystarczało im zwykłe, podstawowe krzesło biurowe za mniej niż 200 złotych. Coraz więcej osób rozumie, że wyższa cena to nie tylko dodatkowe funkcje, ale przede wszystkim wytrzymałość i wygoda. W poniższym zestawieniu postaram się Wam pokazać najciekawsze modele w kilku przedziałach cenowych.

Z początku tzw. “fotele gamingowe” były często wyśmiewane jako zbyt kolorowe i przekombinowane oraz niepotrzebnie udające samochodowe fotele kubełkowe. O ile z częścią tych zarzutów mogę się zgodzić, o tyle producenci coraz częściej eksperymentują z designem swoich produktów, ale główne zasady projektowania foteli gamingowych pozostały bez zmian. Różni je natomiast liczba opcji konfiguracyjnych, zastosowane materiały, czyniące je mniej lub bardziej wytrzymałymi, a w niektórych przypadkach – możliwość personalizacji.

Zobacz także: Monitor do gier za 500, 1000, 1500 złotych: grudzień 2018

W każdym z zestawień pozwoliłem sobie wyróżnić bardziej szczegółowymi opisami dwa czołowe modele, a oprócz nich wymienić trzy kolejne, które również zasługują na uwagę.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

2 KOMENTARZE

  1. Ktoś Wam chyba płaci za te komentarze bo Fury to straszne gó…o. NIE POLECAM. Akcesoria to najtańszy chiński szajs. Kupiłem kiedyś komuś w prezencie ten pakiet myszka + klawiatura bo wyglądał fajnie i tylko wyglądał…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię