Wstęp

Strona głównaPoradnikiHardwarePolecane zestawy komputerowe od 1500 do 8000 zł - grudzień 2019

Polecane zestawy komputerowe od 1500 do 8000 zł – grudzień 2019

Wstęp

Mamy już grudzień, czyli miesiąc, w którym między innymi dajemy i dostajemy prezenty. Prawdopodobnie nie ma dla gracza lepszego podarunku niż nowy komputer. Jaki zestaw PC kupić? Podpowiadamy.

Jeśli co miesiąc śledzicie nasze zestawienia, to wiecie, że priorytetem jest wydajność w grach. Na dalszym miejscu stawiamy ewentualną możliwość rozbudowy w przyszłości. Coraz chętniej odchodzimy od dysków HDD. Prawdę mówiąc nie znajdziecie ich już w ogóle w naszych propozycjach. Za to w każdym z proponowanych zestawów znajduje się SSD SATA o pojemności przynajmniej 250 GB. W propozycjach nie ma za to ani obudów, ani napędów CD/DVD/Blu-ray, ani chłodzenia procesorów (chyba że nie ma takowego w zestawie z procesorem). Obudowę każdy powinien wybrać pod siebie, z płyt praktycznie już się nie korzysta, a na początek wystarczą stockowe coolery CPU. W razie chęci wymiany na końcu proponujemy kilka obudów i chłodzeń procesorów.

Ostatni miesiąc nie przyniósł wiele zmian. Nie pojawiły się żadne nowe modele kart graficznych czy też procesory, więc zestawy są bardzo zbliżone lub identyczne jak miesiąc wcześniej. Pod względem cenowym też nie ma żadnej rewolucji. Niektóre podzespoły są minimalne tańsze, a inne minimalnie droższe. Największa zmiana zaszła w najtańszym zestawie za 1500 zł, w którym wymieniliśmy procesor, ale za to dodaliśmy dedykowaną kartę graficzną Radeon RX 560.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię