Strona głównaKonsoleResident Evil 3 Remake: Na PS Store pojawiła się okładka gry

Resident Evil 3 Remake: Na PS Store pojawiła się okładka gry

Nie wiadomo kto się pośpieszył, czy ktoś z Capcomu czy z Sony, jednak nie jest to ważne. Ważne jest to, że na PS Store pojawiła się okładka Resident Evil 3 Remake. Gra nie była jeszcze oficjalnie zapowiedziana, ale teraz to już tylko formalność.

Po sukcesie Remaku Resident Evil 2 dużo mówiło się o planach Capcomu na remake RE3. Deweloper do tej pory nie potwierdził tego jednak oficjalnie. Ale wygląda na to, że nie ma już takiej potrzeby. W sklepie PlayStation pojawiły się okładki gry w wersji japońskiej oraz tej przeznaczonej na zachód.

Zobacz: Capcom tworzy remake Resident Evil 3? Premiera w 2020 roku

Co więcej niedługo po tym jeden z użytkowników Twittera dorzucił okładki pudełek do Resident Evil: Resistane.

Jedna okładka pojawiła się w dwóch wersjach, standardowej oraz z dopiskiem Z Version. Podobna sytuacja miała miejsce z Resident Evil 2, który był sprzedawany na terenie Japonii w wersji standardowej oraz Z. Standardowa była przeznaczona dla graczy od 17 roku życia i była nieco ugrzeczniona. Wersja Z to taka w jaką grała reszta świata. Jak widać podobnie będzie to wyglądało z RE3.

Zobacz: W Cyborg Mechanic będziemy prowadzić nielegalną klinikę

Według plotek Capcom ma zapowiedzieć Resident Evil 3 Remake podczas tegorocznej gali The Game Award, która rozpoczyna się 13 grudnia o 2:30 czasu polskiego. Po falstarcie z okładkami możemy traktować to już jako pewniak.

Czekacie na Remake Resident Evil 2?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcetwitter
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię